Koučink

ZVYŠ SVŮJ PŘÍJEM I VOLNÝ ČAS A DOSTAŇ SE DO “FLOW”.

Odemkni svůj potenciál a staň se nejlepší verzí sebe sama…

klíč

Klíč k úspěchu je ukryt uvnitř Tebe

  • Přeješ si proměnit své sny a cíle ve skutečnost rychle a efektivně?
  • Chceš to udělat s větší lehkostí a radostí?
  • Toužíš objevit a plně využít svůj potenciál?
  • Líbilo by se Ti, kdyby Tě Tvé podvědomí v úspěchu podporovalo a nesabotovalo?

Pokud ANO, tak jsi tu správně!

Vše je možné… Klíč k úspěchu leží uvnitř Tebe! 🙂

 

Pojď odemknout svůj potenciál

 

Společně identifikujeme a odstraníme bloky a překážky, které Ti brání v úspěchu a posuneme Tě k životu Tvých snů! 

Holistický přístup

TĚLO

Změna fyziologie má nejrychlejší vliv na změnu emocí. Správné emoční nastavení určí, zda uděláš potřebné kroky, které Tě povedou k výsledkům!  

MYSL

Největší překážky bývají v naší hlavě. Tvá mysl je jak oheň. “Dobrý sluha, ale špatný pán”. Ovládni svou mysl, aby Tě v úspěchu podporovala a nesabotovala.  

DUŠE

Žijeme v elektromagnetickém poli. Tvé myšlenky jsou elektrické a Tvé emoce jsou magnetické. Nauč se dělat věci srdcem a staň se magnetem na úspěch.

Co říkají o mentoringu Renaty Angelo Ti, kteří jím prošli?

Milá Renato, za dva měsíce, kdy jsi mi dělala společníka na mé cestě, jsem s Tebou udělala víc, než za rok a půl mé činnosti (s odstupem času nečinnosti).

ZA MĚSÍC KOUČINKU JSEM DOSÁHLA REKORDNÍ TRŽBY. Vytvořila jsem si dobré návyky, mám mnohem víc práce, ale paradoxně mnohem víc času, protože svůj čas využívám a neplýtvám s ním.

Dva měsíce koučinku s Tebou pro mě znamenaly opravdu moc, neumím ani najít to správné díky, které by to vyjádřilo. Koučink pro mě znamenal NEJLEPŠÍ INVESTICI V MÉM ŽIVOTĚ. Renatko, jsi úžasný člověk a pro mě velký vzor, jsem vděčná, že jsem s Tebou mohla spolupracovat.”

Marcela Elblová, majitelka fitness PowerPlate 4U

Chceš zvýšit svůj příjem i svůj volný čas během 2 měsíců?

Zažij TRANSFORMAČNÍ KOUČINK, nebo TRANSFORMAČNÍ MENTORING…
Jsem tu pro Tebe! Zarezervuj si 30 min “Strategickou schůzku”.

 

Jaroslava Marková

Jaroslava Marková
Obchodní manažer NVW a Mary Kay


V oblasti kariéry a podnikání se mi podařil neuvěřitelný skok! Během Mentoringu jsem přivedla do svého týmu 7 nových lidí! Pro mě naprosto nepředstavitelné a je to nový start na cestě k ředitelské pozici. K tomu, mi za období Mentoringu přišly zatím největší prémie v mém zaměstnání, wau!!! Jsem naprosto nadšená! Program mi pomohl hlavně zamyslet se nad mými cíli a soustředit se na ten nejdůležitější.” 

Jaroslav Černý ml.

Jaroslav Černý
Marius Pedersen a.s.

Splnili jsme plán na 190%. Rozvinul jsem lépe vztah sám k sobě. Od té doby se cítím velmi dobře, problémy vnímám jako výzvy, mám radost z maličkostí. Několik lidí se mě už zeptalo, jak je možné, že jsem toho stihl tolik za tak krátkou dobu. V programu jsem si uvědomil, že pokud něco chci, musím na sebe být přísný a jít si za tím bez kompromisů. Mám mnohem více energie. Všechno teď hezky plyne :-). “

Jana Habáňová Plášková

Jana Habáňová Plášková 
Podnikatelka, NuSkin

Posunula jsem se o 2 pozice a můj příjem je 3x větší než byl na začátku, za což jsem nesmírně vděčná. Ukázala se mně nová cesta mého podnikání. Mám nyní krásnější vztahy se svými blízkými. S manželem máme vic intimnější vztah. Mám větší nadhled nad různými povahami lidí. Už je tak nesoudím. Mentoring bych doporučila všem, kdo chtějí na sobě pracovat a pořád jsou v bludném kruhu a neví, jak z něho vystoupit.

radost
srdce
podnikání z pláže OK
jóga

Chceš pořádně rozjet svůj byznys,
nebo své “podnikání z pláže”? 

Monika Čejková podnikání z pláže

Monika Čejková
Podnikatelka z pláže

 
“Investice do osobního koučinku s Renčou bylo NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ, které jsem mohla udělat.

HNED PRVNÍ MĚSÍC JSEM VYTVOŘILA JEDNOU TOLIK VĚTŠÍ OBRAT, než jsem sama očekávala, jakoby se začaly dít zajímavé ZÁZRAKY společně s rozhodnutím investovat do sebe touto cestou.

Vždy jsem si přála zahraničního kouče a nemohla jsem si přát nikoho lepšího, než je právě Renča, díky které mám ještě větší odvahu a CHUŤ JÍT DO AKCE.

Celkově jsem si díky koučinku nastavila NOVÉ PRIORITY na své podnikatelské cestě, vyhradila jasnější záměry a ještě větší cíle.

Je mnohem efektivnější mít někoho, s kým člověk může své záměry probrat, než když je na to zcela sám a Renča je pro mě ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ MENTOR, kterého jsem si mohla přát. Moc za vše děkuji.”

 

podníkání z pláže
rodina
meditace
vztahy

Co o koučinku s Renčou říkají Ti, kteří ho zažili?

Privátní koučinky 1:1

Stejně tak, jak špičkoví sportovci mají své kouče, tak i nejlepší podnikatelé a podnikatelky,
kteří chtějí dosáhnout výjimečných výsledků rychle a efektivně, mají své kouče.

Lenka Olašáková BABYBOSS

Lenka Olašáková
Podnikatelka, BABYBOSS


K
oučink je transformácia vo všetkých oblastiach a odporúčam každému. Pomohla si mi nájsť samu seba a vďaka tebe som uverila, že dokážem čokoľvek. Ta hodnota, ktorú si odovzdala, výrazne ovplyvnila môj život. Pomohla si mi vyriešiť zdravotný problém synčeka a vdaka tebe môj obrat vzrástol o 100%  za mesiac.

Hana Pleskačová KPMG

Hana Pleskačová
Podnikatelka a externí konzultant KPMG

Ikdyž je člověk silný, jsou v životě chvíle, kdy potřebuje porozumění a radu od nezávislého, zkušeného a citlivého člověka. Já jsem v této situaci byla a koučink s Renatou mi pomohl zvědomit to, co jsem měla v sobě ukryté.
Renata mi pomohla si mé emoce prožít a najít způsob, jak je citlivě sdílet.
S důvěrou koučink s Renatou všem doporučuji
.“

Andrea Kalová

Andrea Kalová
Profesionální portrétní fotografka

„Mám velkou radost! Zvýšil se mi celkový roční příjem! 🙂 Pochopila jsem, že můj cholerický manžel je pro mě takový trenažér osobní vyrovnanosti. Díky mentoringu jsem změnila své myšlení. Mám víc energie! 🙂 Manifestuji si své cíle. Díky dvouměsíčnímu programu se mi podařilo poskládat si jinak hodnoty. Za to velké díky. Opravdu velké díky :-). Mentoring bych doporučila všem!

jóga
láska a vztahy
ženská energie
radost

Žij s radostí a lehkostí,
staň se “královnou” svého života…

Eliška Sošková

Eliška Sošková
Podnikatelka, terapeutka a kouč


„Reni, d
íky Tvému koučinku se mi během roku podařilo rozjet masážní salon, otevřít pro klienty novou službu Terapie Duše, otevřít Meditační centrum Nová Naděje. Medituji každý den a to díky Tobě Reni. Děkuji Ti za překrásný, povzbuzující úsměv na rtech. I když Tě nevidím, stále ho mám zapsaný zlatým písmem v paměti. Jsi pro mě velká inspirace, motivace a vzor. Děkuji…

Monika Krajčová

Monika Krajčová
Podnikatelka, Events 4u s.r.o.

Zvýšil se mi objem zakázek a navýšili se mi finance. Naučila jsem se zorganizovat si čas pro osobní a pracovní část dne. Ujasnila jsem si v životě, co mě brzdí a co už v životě nechci. Změnila jsem některé návyky, praktikuji do praxe. Program mě naučil mě sebelásku, jak zvládnout stres a jak mám pracovat v businessu. Koučink bych doporučila svým kolegům v práci.

Iva Buriánková

Iva Buriánková
Podnikatelka, NuSkin Team Elite

Navýšila jsem obrat. Získala jsem novou energii na splnění nového cíle. Zvýšil se mi příjem a získala jsem nový přístup k financím. Naučila jsem se vyčlenit si čas jen pro sebe a přijmout to, že si jej zasloužím. Ujasnila jsem si svoje priority a smysl života. Začala jsem více meditovat. Lépe si organizuji pracovní čas a vnímám lépe naladění, emoce ostatních a zlepšila se mi komunikace s nimi.

Chceš se dozvědět víc?

Zarezervuj si 30 min strategickou schůzku, na které se společně podíváme na Tvé sny a cíle. Probereme překážky, které Ti brání v jejich dosažení, i to jak je odstranit. 

 

Katarína Haulíková

Katarína Haulíková
Podnikatelka, BABYBOSS


Zvýšila som výkon a získala som úplně iný pohlad na věci. Vrátila som sa sama k sebe, pochopila som doležitost aj mojej spokojnosti a mojho naplnenia. Naučila som sa žiáriť ?.
Tento program je výborne vystavaný. Získala som veľa skvelých informácií, návodov a cvičení.
Čas s Renčou stojí aj za posledné peniaze. Katka ?

Libor Hansl

Libor Hansl
Podnikatel, FINCENTRUM

V práci tým zvýšil výkonnost a v oblasti financí jsem dokázal splnit zadaný cíl, dokonce jsem ho i přesáhl. Vztah s mojí úžasnou manželkou se ještě víc zharmonizoval. Tento program mě naučil vydržet a nepřestávat. Začal jsem využívat více svou intuici a víc otevírat srdce. Moc děkuji Renčo… Je to pro mě obrovská energie do žil a chci se neustále zlepšovat ve všech oblastech. Doporučil bych program celému svému týmu a všem svým přátelům a známým…“

Tereza Hanusová

PhDr. Tereza Hanusová
Podnikatelka, kouč

Postoupila jsem na pozici, kterou jsem si dala jako cíl :-). Mám nové návyky, a to je super. Velký přínos pro mou osobní efektivitu! Taktéž vnímám velký přínos know-how z mentoringu do osobního života i do práce. Naučila jsem se spoustu nových věcí a rovnou to předávám dál do svého týmu. Jako velký benefit vnímám, že jsem se naučila řízeně odpočívat a to je moc fajn. Mentoring s Renčou dopouručuji lidem ze svého týmu!

rodina
vztahy
golf
relaxace

 Buď sama sebou! Tou nejlepší verzí sebe sama…

Laďka Kordíková

Laďka Kordíková
Diet By Cambridge Weight Plan


Tržby se mi zvýšily o 100% oproti posledním měsícům. Jsem nyní klidnější. Naučila jsem se sebedisciplíně a vědomému vystoupení z komfortní zóny.  Ještě více jsem se naučila oceňovat sama sebe, mám krásnější vztahy se svými dětmi. Mám pocit, že umím více vnímat lidi okolo sebe. Naučila jsem se být pozorovatelem svých emocí. Jsem vyrovnanější a šťastnější. Jsem k sobě více láskyplná. Renčo, děkuji moc.

Marcela Michálková

Marcela Michálková
Podnikatelka, Broker Consuting

„V mé práci se mi podařilo absolvovat více schůzek denně a nebojím se telefonování. Pro mě obrovský posun vpřed. Postoupila jsem i na další kariérní post. Zvýšil se mi finanční příjem, díky práci, která se mi rozjela. Jsem klidnější a sebevědomější, protože vím, že když člověk chce, dokáže vše :-). 
Nejvíc pyšná jsem sama na sebe, cítím obrovský posun v mém uvažování.“

 

Lenka Palašová

Lenka Palašová
Podnikatelka

Naučila jsem se meditovat a milovat sama sebe. Pracuji více v klidu.
Naučila jsem se zastavit se a věnovat zlatou hodinu sobě. To jsem nikdy neuměla. Moc za vše děkuji.
Pravidelně medituji, což mi moc pomáhám. Jsem za to šťastná.
Transformační mentoring vřele doporučuji naprosto všem.
Každý si v něm najde to co potřebuje.”

Toužíš mít v životě více hojnosti, radosti a žít ve “flow”?

Přeješ si zažívat “zázraky”? Chceš žít s lehkostí a s vnitřním klidem? Dopřej si být tou nejlepší verzí sebe sama… Sojme se. Věnuji Ti 30 min, kdy se zaměříme na Tvé sny a cíle.

 

Jana Havranová, Bohemika

Jana Havranová
Podnikatelka, Bohemika


Zvýšil se mi příjem, mám větší klid, rovnováhu a jistotu. Začala jsem uvádět do praxe vše, co jsem se na mentoringu naučila a zázraky se dějí. 
Naučila jsem se meditovat a jsem klidnější. Také jsem pyšná, že podporuji ostatní a předávám dál to, co jsem se naučila. Děkuji. ?
Mentoring s Renčou bych doporučila kolegům i svým dětem.

Jana Světlíková

Jana Světlíková
Podnikatelka, NuSkin

„Uspořádala jsem si čas ohledně podnikání a více žiju teď a tady. Mám více naplněné vztahy. Vše do sebe neuvěřitelně zapadá a žiju tak nějak lehce. Srovnala jsem si v hlavě své priority a celkově se cítím být tak nějak více sama sebou. 🙂 Moc za tento program děkuji a určitě se budu ke všem videím ještě dlouho vracet. Mentoring s Renatou bych doporučila všem, kteří se chtějí posunout nejen v podnikání, ale hlavně v osobním životě a přístupu sám k sobě.

Jana Zbojová

Jana Zbojová
Podnikatelka, BABYBOSS

Podarilo sa mi získať aj nových členov do teamu ?, pre mňa je to veľký úspech, ďakujem. ❤️ Mentoring odporúčam pre každého, kto sa rozhodne na sebe pracovať a chce rásť a napredovať nielen v biznise, ale aj v duchovnej oblasti a tiež pre každého, kto hľadá odpovede na veľa otázok… V tomto kurze sa ide do hĺbky, do vnútra seba a prave tam som našla veľa odpovedí. Renča je žiarivé svetlo, ktoré rozsvieti svetielko v každom z nás, za co jej z celého ❤️ ďakujem ?❤️.”

Máš na to!

PODPORA I POVZBUZENÍ
Společně to dáme!

Katka Dvořáková

Kateřina Dvořáková
Podnikatelka, NuSkin


Mám vyšší pasivní příjem a postoupila jsem na další pozici. Jsem Lapis! Mám harmoničtější vztahy a kontroluji své emoce. Jsem pyšná, že jsem to celé zvládla. Na to, že jsem si vytvořila nové návyky, pokročila jsem v podnikání, mám větší pasivní příjem, mám více času, vím co jsou mé priority a jednám podle nich. Mentoring doporučuji všem, kteří se chtějí v životě někam posunout a myslí to doopravdy vážně.”

Lenka Ondoková

Lenka Ondoková
Poradce pro zdravý životní styl

„Renčo, předně bych Ti chtěla poděkovat za úžasný kurz. Jsi opravdu profík, velmi inspirativní a těch pár “setkání” s Tebou bylo pro mě velkým přínosem!“ 

… 🙂

Zuzana Petrová

Zuzana Petrová
Podnikatelka

„S lehkostí jsem získala nové zákazníky. Lépe zvládám všechny životní situace, jsem usměvavá a uvolněnější. Prostě vše celkově zvládám více s lehkostí. Díky programu pravidelně medituji, a to mě hodně zklidnilo.
Mentoring doporučuji všem, kteří na sobě chtějí pracovat. Všem, kteří chtějí věnovat čas sami sobě a rozvinout svůj potenciál. :)”

Výběr kouče je důležitý…


Pokud chceš být nejlepší, obklop se těmi nejlepšími…
Mým osobním mentorem byl sám Brian Tracy, autor 50-ti světových bestsellerů a světová špička v oblasti “time managementu”. Také Marie Diamond, mistr Feng Shui z knihy “Tajemství” a další…
Moc ráda budu Tobě průvodcem na Tvé cestě osobního, profesního a duchovního rozvoje…

Osobní rozvoj Renata Angelo Brian Tracy personal development
Veronika Jarábková

Veronika Jarábková
Podnikatelka, NuSkin


„Cítim oveľa viac fit a zvýšilo sa mi sebavedomie. Začínam viac chápať ľudí okolo seba. Oveľa lepšie zvládam stres a život je akosi krajší 🙂 Mám lepšie rozmyslené kto som a hlavne kam smerujem. Som kľudnejšia a priťahujem úspech. Život zvládam s ľahkosťou. Tento program mne osobne zmenil pohľad na svet a odporúčam ho všetkými desiatimi. 🙂

Monika Bíliková

Monika Bíliková
Podnikatelka

Dosiahla som vyššiu pozíciu. Utvrdila som sa v tom kto som kam smerujem. Viem, si lepšie zorganizovať svoj pracovný čas. Myslím,že je vhodný pre každého, kto sa chce vo svojom živote niekam posunuť a je uplne jedno v akej oblasti. V pracovnej, emočnej duchovnej .. Odporučam každému kto sa chce stať najlepšou verziou samého seba. Ďakujem zo srdca Reni. ?“

Katka Jánošová

Katka Jánošová
Podnikatelka, Babyboss

Mám viac jasne v tom kto som a kam idem. Viac chápem partnera.
Som hrdá nato, že sa mi darí ráno vstávať oveľa skôr. Meditovať, cvičiť, studena sprcha. ?”

Renča je člověk, který ví, jak ve Vás rozvinout Vaše schopnosti a která Vám ukáže, že sny se dají uskutečnit. Začnete se na svět dívat jinýma očima. BYLY TO DVA MĚSÍCE K NEZAPLACENÍ, ÚŽASNÁ JÍZDA! Pochopíte, že můžete být tvůrcem svého života!

Já osobně mám nyní více času na sebe, upravila jsem si svůj denní harmonogram, kdy jako sova vstávám v týdnu kolem 5 hodiny, medituji, cvičím, víc čtu, obklopuji se lidmi, kteří jsou na stejné vlně. Jsem víc v klidu, víc se usmívám, mám se ráda. 🙂 To vše mně zavedlo ke změnám i v mém profesním životě, který jsem otočila úplně jiným směrem. Pokračovala jsem dalším kurzem, “Transformačním koučinkem”. A dnes úspěšně rozvíjím podnikání v nové oblasti, která mi dává smysl a radost.

Jak koučink, tak i mentoring doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit priority,  rozvinout svůj potenciál, najít smysl života, zkrátka změnit svůj život k lepšímu. 🙂
Míla Šťastková, podnikatelka, koučka a stylistka

„Rozvoj byznysu jde ruku v ruce s osobním, profesním a duchovním rozvojem.
Pokud chceš, aby rostl Tvůj byznys, musíš růst i ty…”

– Renata

Dostala jsem se do krásné flow, stoupla si do vlastní vnitřní síly. S radostí a lehkostí přitahuji svoje ideální obchodní partnery, aktuálně si dokončuji svojí vysněnou pozici. Otevřela se mi hojnost a mnohonásobně se mi navýšil příjem. Můj tým neuvěřitelně roste. Mentoring bych doporučila všem, kteří se chtějí obklopovat lidmi na podobné vlně, chtějí si udělat jasno ve všech 8 oblastech života a chtějí zažít velký kvantový skok a posun v těchto oblastech. Velké díky!

Nikol Pospíchalová

Našla jsem efektivnější způsob oslovování lidí. Vážím si víc sebe, svého času a dokáži se za sebe postavit. Mentoring s Renčou bych doporučila každému, kdo má zájem posunout svůj život na vědomou úroveň a být aktivním tvůrcem.”

Jana Václavíková

Odbourala jsem strachy a dokázala zaujmout víc lidí. Zlepšily se mi vztahy a více chápu druhé. Deníček vděčnosti se plní. Díky ti Renčo z celého srdce. Mentoring doporučuji všem, kteří o něm uvažují.

Dana Hošková, podnikatelka NuSkin

“Naučila jsem se více vděčnosti i vystoupení ze svého kruhu komfortu. Více si věřím. Rozdávám více lásky a radosti. Celkově se cítím lépe. Děkuji. Renata je člověk s velikým srdcem a je velmi inspirativní. Setkání s ní dokáže proměnit sen v realitu!❤️❤️❤️❤️.”

Marie Bolechová, podnikatelka

“Jsem pyšná jsem na rozhodnutí uklidit si v životě, které jsem začala realizovat. Program doporučuji komukoliv, kdo si potřebuje srovnat věci v hlavě, otevřít hlavu a podívat se na svět jinýma očima.

Iva Čvandová, podnikatelka

Daří semi lépe prodávat, zvýšily se mi provize a moje skupinka se rozšířila o nové členy. Dosáhla jsem nové pozice. Naučila jsem se víc odpočívat a věnovat čas sobě sama. Ujasnila jsem si co chci a kam jdu. Jsem více spokojená. Mentoring doporučuji všem, kteří se chtějí aktivně rozvíjet a změnit svůj život k lepšímu. 🙂

Veronika Růžičková, podnikatelka

Získala som nových klientov. Presne viem co chcem v živote. Pravidelne meditujem, som spokojná. Mentoring ma najviac posunul v osobnom rozvoji, a začala som si uvedomovať svoje hodnoty a priority, a zmenili sa mi aj návyky. Mentoring doporúčam všetkým ktorí chcú v živote zmenu.

Monika Matějíčková, podnikatelka

Staň se nejlepší verzí
sebe sama!

INSPIRACE – MOTIVACE – TRANSFORMACE

„Pojď objevit poklady, které se skrývají uvnitř Tebe!“

– Renata

srdíčko
logo Renata Angelo

Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky

Copyright 2022 Renata Angelo | All Rights Reserved